Elektronik

Bu sayfada "Elektronik" başlığı altında tuttuğum veritabanlarını ve bilgilendirici yazıları bulabilirsiniz. Ayrıca buraya tıklayarak Pinterest üzerinde tutmakta olduğum elektronik bağlantıları sayfasına da ulaşabilirsiniz.

Elektronik Devreler ve Projeler için Siteler (Türkçe)
Elektronik Devreler ve Projeler için Siteler (İngilizce)
Bu sitelerde çeşitli elektronik devreleri bulabilirsiniz.

Kategorize Edilmiş Çeşitli Elektronik Devreler
Ayrı bir blog sayfasında tuttuğum devre koleksiyonu. Devreler, türlerine ve devrede kullanılan entegrelere (IC) göre sınıflandırılmıştır. Bu devrelerin tam bir listesine ise bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca, internetten bulduğum çeşitli devrelerin bağlantılarını sakladığım bir sayfam da var. Bu sayfadaki bağlantıların çok büyük bir kısmı İngilizcedir. Kendi kullanımım için hazırladığım bu sayfa pek güncel değil ve biraz düzensiz ama erişmek isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Yeni Başlayanlar İçin Temel Elektronik
Elektronik hobi ile ilgili temel bilgiler. Elektroniğe merakınız varsa ve bir yerlerden başlamak istiyorsanız buraya tıklayın.

Direnç Renk Kodları

Elektronik Malzeme ve Cihaz Satışı Yapan Siteler
Internet üzerinden elektronik malzeme ve çeşitli cihaz satın alabileceğiniz web sayfalarının listesi.

Cihaz Sökme ve Tamir
Sürekli elektronik cihazlar ve elektrikli ev aletleri söküyorum ve tamir ediyorum. Söktüğüm cihazları, marka ve model belirterek burada listelemeye ve herbiri için bol resimli bir blog yazısı ya da YouTube videosu eklemeye karar verdim. Aynı marka ve model veya benzer bir cihazı söktüğünüzde bir referans olabilir.

- ASUS VS 209 Monitör Tamir (Video)
Elektronik Elektronik Reviewed by Fırat Tarman on Eylül 09, 2020 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.