Buradan Başla

Teknomani'yi ilk kez ziyaret ediyorsanız, bu sayfa iyi bir başlangıç noktası olabilir.

Teknomani'yi açmaktaki en önemli amacım, bilgiyi paylaşmak. Bu konuda daha fazla bilgiye Neyi Amaçlıyorum yazımdan ulaşabilirsiniz. Sitenin yazarı hakkında bilgilere de buradan ulaşılabilir.

Teknolojinin ve bilimin her alanına ilgi duyuyorum, o nedenle hemen her konuda yazılar bulabilirsiniz. Anahtar kelimeler ile arama yapmak isterseniz, sayfanın sağ tarafındaki anahtar kelimeler sekmesinden ilgilendiğiniz anahtar kelimeye tıklayabilirsiniz. En çok ilgi çeken ve okunan yazılar için "İlgi Çekenler" sayfasına göz atabilirsiniz.

Elektronik sayfasında hobi elektroniği ile ilgili önemli gördüğüm bağlantılar ve kendi yazılarım var. Bilgisayarlar sayfasında da yine bilgisayarlar ile ilgili önemli bağlantılar bulunuyor. Okuduğum (daha çok bilimsel, teknolojik ve bilimkurgu) kitaplarla ilgili yorumlarımı da zaman zaman yayınlıyorum. Bunları toplu olarak Kitap Sayfasında bulabilirsiniz.

Paylaşmak istediğiniz bir yazınız varsa ya da kendi blogunuza bağlantı vermek ve ziyaretçi sayınızı arttırmak istiyorsanız, Teknomani'ye konuk yazar da olabilirsiniz. Teknomani'nin ilgi alanındaki tüm yazıları Konuk Yazarlık başlığı altında yazdığım koşullar dahilinde kabul edeceğim.

Özgün yazı yayınlamanın bedellerinden biri de yazılarınızın izinsiz olarak alıntılanması ve emeğinize saygı gösterilmeden yayınlanması oluyor. Yazılarımı, Teknomani'de yayınlanan yazının bağlantısını vererek ve açıkça Teknomani'den alıntı olduğunu belirterek istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Ancak, bunların hiçbirini yapmayıp, yazıyı sanki kendileri yazmış gibi yazanlara da maalesef sempati duyamıyorum. Bu yazıları eninde sonunda bulup, Ceza Tahtasında teşhir ediyorum. Belki yaptıklarının yanlış olduğunu onlar da anlarlar.

Son olarak, benimle iletişime geçmek ve/veya Teknomani'yi sosyal medya üzerinden takip etmek için İletişim Seçenekleri sayfasına göz atabilirsiniz. Pekçok okuyucunun e-mail adreslerini vermekte tereddüt ettiğini görüyorum. E-mail adreslerinin kaydında Google'ın Feedburner teknolojisi kullanılıyor. Feedburner, sadece yeni yazılan yazıları e-postanıza gönderiyor (en fazla haftada 2-3 posta), bunun dışında spam türünde hiçbir posta almıyorsunuz. E-mail ile takip etmenizi öneririm. İstediğiniz anda aboneliği iptal etme seçeneği de mevcut. RSS, Twitter ve diğer takip seçenekleri de mevcut. Bunlar için sayfanın sağ üst köşesine bakabilirsiniz.

İyi okumalar...

Fırat Tarman
Buradan Başla Buradan Başla Reviewed by Fırat Tarman on Şubat 07, 2019 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.